Obor činnosti

 • Buněčná biologie

  Monoklonální a polyklonální protilátky, rekombinantní proteiny, isotypové kontroly, sondy pro viabilní značení, ELISA kity, ProcartaPlex multiplex Imunoassay, PrimeFlow RNA.

  Číst více
 • Laboratorní plast

  Plastové destičky a misky se skleněným dnem určené pro fluorescenční i konfokální mikroskopy, sklíčka s inkubačními komůrkami a široká nabídka silikonových forem pro 3D buněčné kultury.

  Číst více
 • Přístrojová technika

  Průtokové cytometry, světelné i fluorescenční mikroskopy a stereolupy, RT-PCR systémy, elektroforézy a WB, luminometry, spektrofotometry a gelové dokumentační systémy.

  Číst více
 • Molekulární biologie

  PCR reagencie, mastermixy, restrikční enzymy, nukleosidy a nukleotidy, diagnostické kity, kompetetivní buňky, markery,  reagencie pro přípravu pufrů a gelů, sety pro makromolekulární krystalizaci.

  Číst více

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/bio-port.cz/bio-port.cz/templates/theme1039/html/com_k2/default/user.php on line 14

Nejnovější následník legendárního qPCR systému Rotorgene, který vyvinuli pracovníci bývalé společnosti Corbett Research, nyní pod hlavičkou Bio Molecular Systems. Přístroj umí provádět všechny typy analýz, které se pouštějí na mnohonásobně větších a dražších destičkových modelech a je vybaven velmi kvalitním softwarem. Je založen na rotačním principu, takže chlazení a vyhřívání je rychlé a hlavně má identickou dynamiku ve všech jamkách. Jestli se chcete dozvědět podrobnosti, čtěte dále....