Pipetovací stanice Myra

Pipetovací stanice Myra

Pipetovací stanice Myra – první pipetovací stanice s integrovanou kamerou na světě. Ušetřete čas díky rychlosti, přesnosti a intuitivnímu softwaru stanice Myra.

Vysoká přesnost a preciznost

Přesnost MICMyra je dokonalý robotický systém. Jedná se o první pipetovací stanici s integrovanou kamerou. Plně automatizuje a zjednodušuje kalibraci pipet a monitoruje uživatelské chyby jako jsou např. chybějící zkumavky. Systém pro detekci hladiny kapaliny monitoruje proces nasátí a vysátí vzorků a zabraňuje tak nepřesnostem v pipetování.

Je nejpreciznějším zařízením své třídy s chybovostí menší jak 1 % na 5 µl pipetovaného objemu a vysokou precizností umisťování pipetovacích špiček do otvorů s malým průměrem jako jsou 384 jamkové destičky. Když využijete pipetovací špičky pro 384 jamek, budete muset měnit špičky méně často. Vícekrokové pipetování navíc šetří Váš čas i materiál.

Vyměnitelná pipetovací hlava Vám dává větší flexibilitu – každá pipetovací hlava obsahuje vlastní kalibrační data, což odstraňuje potřebu rekalibrace při každé výměně.

Moderní design a malá velikost

Velikost MICMyra má moderní stylový design. Se svými méně než 10 kg a půdorysem 46x36 cm je zhruba o polovinu menší než jiné pipetovací stanice této třídy.

Uzavřený odpadní kontejner na pipetovací špičky minimalizuje riziko kontaminace.

UV LED světla a kompaktní HEPA filtr redukují šance na kontaminaci qPCR. Kompaktní design obou částí snižuje velikost a váhu Myry.

Jednoduchost a propojitelnost systému

Připojitelnost MICMyra je první pipetovací stanice s integrovanou kamerou zjednodušující robotickou kalibraci a setup.

Jednoduché uživatelské rozhraní lze snadno propojit s Mic qPCR cyclerem. Myra a Mic totiž pracují ve stejném uživatelském rozhraní, není tedy třeba žádný export/import vzorků.

Stačí jen nastavit, spustit a analyzovat – vše na jednom místě.

Brožura Myra ke stažení